Безкоштовна доставка кур'єром по м. Київ на замовлення від 5000 грн.

Компанія «Нові Мережі Україна» працює протягом 15 років та, в умовах сучасного ринку, зарекомендувала себе як надійний партнер та стабільна, динамічно развинена компанія.

«НМУ» один із найбільших постачальників широкого асортименту обладнання зарубіжного та українського виробництва для комплектації та монтажу систем опалення, водопостачання та водовідведення.

За час своєї роботи на українському будівельному ринку компанія спромоглася здобути репутацію надійного постачальника обладнання гарантовано високої якості.

«НМУ» прагне того, щоб спектр запропонованих товарів допомагав вирішувати гострі питання як звичайного споживача, так і спеціалізованих підприємств.

Палітра асортименту включає як сучасне обладнання, так і інсталяційні системи майбутнього.

Компанія пропонує тільки якісні матеріали та обладнання європейського і українського виробництва.

Завдяки прямим постачанням, компанія ТОВ “Нові Мережі Україна” забезпечує своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціна-якість.
Професійний індивідуальний підхід та якісне обладнання відомих європейських та українських виробників дозволяє знайти найбільш раціональне, технічно обґрунтоване та економічне рішення для кожного конкретного випадку.


Нові Мережі Україна дивиться в майбутнє і працює так, щоб бути корисними та важливими для своїх клієнтів та через десятиліття. Для цього компанія постійно відстежує ситуацію на вітчизняних та зарубіжних ринках та моделює свій бізнес під запити сьогодення.
Ми завжди робимо все для того, щоб максимально задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Back to Top
Товар було додано до кошику